Oleśnica, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tapicer Oleśnica

Oleśnica

Sanpro Job Service Sp. z o.o. &#8211; Agencja Zatrudnienia (nr cert.2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

TAPICER

Miejsce Oleśnica

Zakres zadań:
- produkcja mebli tapicerowanych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku tapicer
- mile widziane wykształcenie zawodowe: tapicer
- sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- pracę w systemie II zmianowym (dodatkowo 2 soboty pracujące w miesiącu)
- możliwość zakwaterowania na terenie zakładu

Kontakt:
Proszę o wysłanie CV na adres praca.wroclaw@impel.pl/ - w tytule wpisując ,,TAPICER &#8211; OLEŚNICA&#8221;

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Sierpien, 2013  13:05

Identyfikator: 472983

Wyświetleń: 3744